Güngören Halı Yıkama Firmaları

Bu sayfada sizlere en iyi Güngören halı yıkama firmaları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Halılarımızın bakımı özellikle ev hanımları için büyük önem taşır. Hele ki çocuklu evlerde halıların temizliği, çocukların sağlığı açısından kaçınılmazdır. Anneler her ne kadar elektrikli süpürgeyle, fırçayla temizleseler de halı temizliği tam anlamıyla yapılamaz. Halı üzerinde mikroplar, zararlı bakteriler kalmaya devam eder. İşte bu noktada halı yıkama firmaları devreye girer. Bu sayfamızda sizlere Güngören Halı Yıkama Firmalarından bahsedeceğiz.

Güngören Halı Yıkama Şirketleri

Güngören Halı Yıkama tavsiye edeceğimiz firmalardan ilkidir. 2003 yılından beri halı yıkama sektörünün İstanbul’daki önde gelen firmalarından biridir. Full otomatik alt yıkama ve vakumlu halı yıkama makinelerini İstanbul’a ilk getiren firmalardan biri olduğu için sektörde öncüdür. Teknolojik yeniliklere açık bir kurum olan firma  Güngören ilçesinin Genç Osman Mahallesi’nde Avrupa standartlarında bir tesise sahipler.

Halılarınız firmaya geldiğinde ilk olarak silkeleme işleminden geçiyor. Ardından halı şampuanı ile karışımlı suda 2 saat bekletilerek halılar canlı maytlardan arındırılır.. Sonraki aşamada otomatik halı yıkama makinesinde arkası yıkanan halılarınız, son sistem vakumlu halı yıkama makinesinde en iyi şekilde yıkanmaktadır. Halı sıkma aşamasında geçildiğinde burada dakikada 1400 devirde dört dakikada sıkılarak halının üzerinden fazla su atılır. Kurutma işleminde halılarınız kapalı kurutma odalarına alınarak kurutulur. 300 metrekare halı 6 saatte gibi çok hızlı bir şekilde kurutulmaktadır.

Halılarınızı ücretsiz serviş araçlarıyla sizden alınır ve Güngören halı yıkama fabrikasına getirilir. Her daim hizmet kalitesini yüksekte tutmaya çalışan, halılarınızın temizliğinde güvenebileceğiniz en kaliteli firmadır. Halılarınızı gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Güngören Halı Yıkama Firması, yıllardır kalitesinden ödün vermeden hizmet vermektedir.

Web sitesi: www.gungorenhaliyikama.net

Güngören halı yıkama firması

Gül Halı yıkama

Güngören halı yıkama firmalarından ikincisi Gül Halı Yıkama dır. GÜL HALI YIKAMA firması 2000 yılından beri Güngören ilçesine profesyonel halı yıkama hizmeti vermektedir. Kuru temizlemeden gelen firma temizlik sektöründeki tecrübesini halı yıkama sektörüne büyük bir ustalıkla aktarnış ve müşteri memnuniyetini kısa zamanda kazanmıştır. Halı yıkamadaki titizliği ile sektörde aranan bir firma olmuştur. Gül halı yıkama Güngören ve çevre ilçelerde de hizmet vermektedir. Firmaya aşağıdaki site üzerinden ulaşabilir halılarınızı son sistem temizlik aşamalrından geçirtebilirsiniz.

Web sitesi: www.gul-haliyikama.com

Web sitesi 2: www.gulhaliyikama.net

Gül halı yıkama fabrikası

Bayrampaşa Halı Yıkama

Ve üçüncü firmamız Bayrampaşa Halı Yıkama firması; Firma başta Bayrampaşa ilçesi olmakla birlikte Güngören halı yıkama hizmeti de vermektedir. Güngören’e servis hizmeti ile hizmet veren firma günlük olarak bir çok kez Güngören ilçesine servis göndermektedir. Üstelik ücretsiz servis hizmeti de sunan firmaya günün her saati ulaşabilirsiniz. Kaliteli bir halı yıkama için tercih edebileceğiniz firmalardan biridir. Aşağıdaki web sitesinden firmaya ulaşabilirsiniz.

Web sitesi: www.bayrampasahaliyikama.com

Bayrampaşa halı yıkama firması

Sizlere Güngören Halı Yıkama firmaları hakkında kısa bilgiler verdik. Bu firmaları rahatlıkla tercih edebilir ve halılarınızı yıkatabilirsiniz.