Güngören’de Güvenilir Bir Halı Yıkama Fabrikası

Halı Temizleme

Bir çok kişi Güvenilir bir halı yıkamacı ile çalışmak ister. Halı yıkatmadan önce çevresine sorarak tavsiye halı yıkamacı arar, daha sonra webden kendine en yakın halı yıkamcıyı bulmak için aramalara başlar. Sonuç olarak da kimi zaman memnun kalınsa da kimi zaman da sonuç hüsran ile bitebilmektedir.

Güvenilir halı yıkama fabrikası nasıl tespit edilir?

Öncelikle halı yıkatmaya karar verdiğiniz andan itibaren yoğun bir araştırma içine girmeniz gerekir. Kulaktan kulağa tavsiye alsanız dahi aldığınız tavsiye firmayı mutlaka araştırmanızı öneririz. Zira bu konuda bir çok şikayeti derneğimizin şikayet sayfasında görebilirsiniz: http://www.ishayder.com/hali-yikama-sikayetleri-2

Dolayısıyla karar aşamasında ne kadar titiz davranırsanız sonuç olarak daha memnun kalacağınız sonuç elde edersiniz. Güngören halı yıkama fabrikası aşağıdaki tüm başlıkları tam olarak yerine getiren kurumsal bir halı yıkama fabrikasıdır.

  • Öncelikle firmanın adresini iyi teyit etmeniz gerekebilr. Bunun için firmayı Googla Haritalarda mutlaka aratın ve panorama fotoğrafında firma tabelasının olduğundan emin olun. hernangi bir sorun olduğunda firma ile birebir iş yerinde görüşme açısından bu konu en önemli konudur.
  • Firmanin web sitesinde kullandıkları resimler kendisine mi ait, yoksa internetten kopya resim mi kullanmış? Bu konu da halıları nasıl yıkadığı açısından önemli bir konudur.
  • Halıyı ne zaman teslim edecek? Halıyı verdiniz, peki halıyı ne zaman teslim alacaksınız? Günlerce halısız evde mi oturacaksınız? Hele ki kış mevsiminde kimse halısız evde oturmak istemez.
  • Halıları nasıl yıkıyorlar? Bu aşamada iki yöntem vardır. Otomatik makinede yıkama, mac makinesi dediğimiz el makinelerinde yıkama.
  • Güven ve kalite, bir firma öncelikle ilk iletişime geçildiği andan itibaren güven vermeli, bunu hissettirmeli müşteriye.

makine halısı yıkama

 

Bir cevap yazın