Hakkımızda

GÜNGÖREN HALI YIKAMA FABRİKASI

Halı yıkama işine 2000 li yıllardan başlayan Güngören halı yıkama fabrikası kaliteye büyük önem vererek kısa zamanda kedi yerinde halı yıkama fabrikası ile hizmet veren Gül Halı Yıkama kuruluşudur. O zamanlar elbet bu günkü gibi ne teknoloji vardı, ne de imkanlar. Bu uzun geçmişimizde bir çok tecrübe edindik. Özellikle halı çeşitleri konusunda personelimize eğitimlerimiz ile büyük destek verdik ve belli bir düzeye eriştiler.

Halı yıkama işi çok kapsamlı bir iştir. Halı yıkanacak tesisin dizaynından tutun da kullandığınız halı şampuanlarına kadar çok teferruatlı bir iştir. Firmamız halı yıkama fabrikamızda her çeşit ve ebatta halıyı profesyonelce yıkamaktadır. Son teknoloji makineler kullanarak maksimum temizlik elde edilmektedir.

Yukarıda da dediğimiz gibi halı yıkama sektörü ülkemizde aslında hak ettiği yerde değildir. Çünkü ülkemizde en başta halı yıkamacıların özel bir esnaf odası yoktur. Bunun yerine (İstanbul için) Kuru Temizlemeciler odası gösterilmiş ve çok küçük bir kesim bu odaya üye olmuştur. Dolayısıyla özellikle denetim kısmında büyük sorunlar çıkmaktadır. Firmamız halı yıkama sektöründe oluşan bu boşluğa ışık tutarak örnek bir tesis kurmuş ve çalışmalarını örnek teşkil edecek şekilde kaliteli bir sistem ile yürütmektedir. Bu hususu özellikle belirtmekte fayda görüyoruz.

Web sitemizde olsun, reklamlarımızda olsun görsel olarak halı yıkama fabrikamıza ait orijinal resimler ile sektöre ışık tutmaya devam edeceğiz. Profesyonel halı yıkama anlayışını tüm İstanbul geneline yaymak için elimizden geleni yapmaktayız. Güngören Halı Yıkama olarak müşteri memnuniyetine büyük önem vermekteyiz.

Güngören halı yıkama fabrikası halılar sevkiyatta
Güngören halı yıkama fabrikası halılar sevkiyatta