Halıfleks Yıkama

Firmamızın hizmetleri arasında halıfleks yıkama hizmeti de vardır. Uzman personelimiz ev veya iş yerinize gelerek halıfleksi yani zemindeki sabit geniş halıları olduğu yerde yıkamaktadır. Halıfleks yıkama titiz bir yıkama işlemi gerektirir. Çünkü yıkama esnasında çok fazla verilen su zeminde birikecek ve halının kuruması çok uzun zaman alacak, varsa ki çoğunlukla halının altında parke olmaktadır, fazla su aynı zamanda parkeleri de şişirmekte ve kullanılmaz hale getirecektir.

Halıfleks Yıkama Resmi

Halıfleks Yıkama
Halıflesk yıkama öncesi görüntüsü

Uzman personelin halıfleks yıkama işinde büyük bir önemi vardır. Tecrübesi ile her çeşit halıfleksi yıkayabilmekte ve çevreye zarar vermeden bu işi yapmaktadır. Güngören halı yıkama fabrikası uzman personelleri ile halıfleks ile yerinde yıkama hizmetini en iyi ve profesyonel şekilde tüketiciye ulaştırmaktadır. Aşağıda resimlerini gördüğünü halıfleksin yıkama öncesi ve yıkama sonrası resimleri mevcuttur. Kullanılan evde küçük çocuğu halıyı kalemle çizmesi sonucu halı hem görüntü açısından hem de kir açısından kullanımı güç hale gelmiştir.

Firmamız yerinde yıkama hizmeti ile halıyı yıkamış ve temiz bir şekilde teslim etmiştir. Müşterimize iyi günlerde kullanmasını dileriz. Gördüğünüz gibi halı çeşidi ve ebatının bu konuda önemi yoktur. Uzman personelimiz adresinize gelerek çevreye hiç bir zarar vermeden titiz bir yıkama işi yapmaktadır.

Halıfleks yıkama
Halıfleks yıkama, leke çıkarma aşaması

 

Halıfleks Yıkama
Halıfleks yıkama sonrası görüntüsü