İpek Halı Yıkama

Firmamız garantili ipek halı yıkama hizmeti vermektedir. Güngören Halı yıkama firmamız tecrübesi ile her çeşit halılarınızı profesyonelce yıkayıp, temiz bir şekilde teslim etmektedir. Bu halı çeşitlerinden biri de İpek halıdır. İpek halıların yıkanması, kurutulması ve paketlenip teslim edilmesi firmamız garantisi altındadır. Firmamıza güvenle ipek halılarınızı yıkanması için verebilirsiniz.

Aşağıdaki resimde yıkanmış ve kontrol edilmek üzere masaya serilmiş ipek halı gözükmektedir. Halının fiyatı binlerce TL olduğunu tahmin etmekteyiz. Firmamız kalitesi ile en kaliteli halıları dahi garantili olarak yıkamaktadır. Halının cinsi ipek olması da bunu değiştirmez.

İpek halı yıkama

İpek halı yıkama konusunda uzman olan firmamız, ipek halılara özel yıkama sistemi geliştirmiş ve hiç bir hasar verilmeden maksimum temizlik elde etmeyi başarmıştır. İpek halılarınızın zarar görmemesi için, renklerinde solmalar oluşmaması için mutlaka profesyonel destek almalısınız. Özellikle fiyat olarak az indirim yapan firmalara rağbet etmemenizi öneririz. Çünkü ipek halılar yapıları itibariyle çok hassas halıdır. Ve kullanılacak olan temizlik malzemeleri de kaliteli malzeme ve şampuanlar olmalıdır. Uygun fiyatlı yıkanan halılarda bunlar söz konusu olmayacağından halınızda hasarlar oluşabilir.

Güngören halı yıkama firmamız ipek halılarınızı yıkarken garanti altında yıkamaktadır. Uzman personel tarafından yıkanan halılar maksimum temizlikte evlerinize teslim edilir. Bunun yanında yerinde yıkama hizmetimizi de görmek isteyebilirsiniz: https://www.gungorenhaliyikama.net/yerinde-yikama 

İpek halı yıkama


Makinede paketlenmek için rula yapılan ipek halı

İpek halı yıkama


Kontrol edilme aşamasındaki ipek halı