Milas Halı Yıkama

Güngören Halı Yıkama fabrikası her çeşit halıyı titizlikle temizlediği gibi Milas halı yıkama konusunda da uzman bir kuruluştur. Milas halılarının hassaslığının bilinciyle titizlikle bu halılar firmamız tarafından fabrikamızda yıkanmaktadır. Genel olarak sarı renk ağırlıklı olan bu halılarda yıkama sırasında en dikkat edilecek husus renk atmasıdır. Genelde renk atması dikkat edilmezse belli olmayacağı için gözden kaçabilir. Bunun için uzman bir kişi tarafından natürel halı şampuanları kullanılarak yıkama işlemi yapılmalıdır. Böylelikle halıda solma renk atması gibi gereksiz hatalar ortadan kalkmaktadır. Güngören Halı Yıkama fabrikasında her halı kullanım talimatlarına uygun bir şekilde garantili olarak yıkanmakta ve ücretsiz servisimiz ile teslim edilmektedir.

Milas halı yıkama

Milası halısı nasıl yıkanır?

Halı yıkama sektörü içerisinde en çok tercih edilen isim olarak yer alan firmamız tüm halılarınızı uzman kadrosu eşliğinde yıkamakta ve en kısa süre içerisinde size teslim etmektedir. Halılarınız modern yıkama üniteleri içerisinde yıkanır. Yıkama sırasında yapılarına ve dokularına herhangi bir zarar verilmemektedir. Sizde halılarınızın derinlemesine temizlenmesini istiyorsanız kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Milas halı yıkama olarak bünyemize ulaşan halıların ilk önce toz arındırması yapılır. Tozlar halıların içerisinde yer alan bakterilerdir. Halılarınız özel makineler eşliğinde bu tozlardan arındırılır. Toz alma işlemi sona erdikten sonra, halılarınızın üzerindeki leke durumu belirlenir. Eğer leke oluşumu var ise halınızın yapısına zarar verilmeden leke çıkarımı yapılır.

Milas halı yıkama

Firmamızda modern yıkama üniteleri yer almaktadır. Halılarınız modellerine ve yapılarına göre ayrılarak yıkanır. Yıkama sırasında özel şampuanlar kullanılır. Bu sayede halınızın dokusuna herhangi bir zarar verilmez. Halıların yıkama işlemi sona erdikten sonra kurutma odalarına alınır. Kurutma odaları hijyenik ortam olarak şekillendirilmiştir. Kuruması sona eren halılar paketlenerek adresinize kadar teslim edilir. Milas halı yıkama firmamız tüm bu hizmetleri kurumsal kimliği ile birlikte vermekte ve ekonomik fiyat politikasını benimsemektedir. Ayrıca kapıda ödeme seçeneği ile de halılarınızın profesyonel olarak yıkanmasını talep edebilirsiniz. Halılar düzenli aralıklarda temizletilmeli ve yıkatılmalıdır. Çünkü içerisinde biriken bakteriler astım ve alerjisi olanlar için tehlike oluşturabilmektedir. Size sunulan hizmetlerden yararlanarak halılarınızın temizliğine şahit olabilirsiniz.

Milas halı yıkama
Lekeli Milas Halısı