Otomatik Halı Yıkama Makinesi

Firmamız otomatik halı yıkama makinesi olarak kullandığı SeGa Marka halı yıkama makinesi tercih etmektedir. Teknolojinin ilerlemesiyle hem zamandan tasarruf amacıyla hem de daha temiz bir halı yıkamak için makinelerden yararlanmaktayız. Özellikle otomatik makineler son yıllarda hızlı bir gelişme göstermiştir. Elde yıkamaya göre kat kat hızlı ve temiz yıkandığı için daha fazla tercih edilmektedir. Fiyat olarak yüksek meblağlarda olan bu makineler amatör kişilerin özellikle merdiven altı diye adlandırılan kaçak yıkama yapan kişiler bu makineleri tercih etmemektedir.

Otomatik Halı Yıkama Makinesi

Aşağıdaki resimde halı yıkama fabrikamızda yer alan otomatik halı yıkama makinesi yer almaktadır. En altta da makinemize ait videoyu bulabilirsiniz.

Otomatik halı yıkama makinesi
Otomatik halı yıkama makinesi

Otomatik halı yıkama makinelerinin bir diğer özelliği de su tasarrufu sağlamalarıdır. Günlük ortalama 400 ile 100 m2 arası halı yıkama kapasiteleri vardır. Kısaca özellikleri şunlardır:

  1. 4 fırçalı yıkama bölümü
  2. 4 fırçalı durulama bölümü,
  3. Yıkama sonrası rulo yapma bölümü,
  4. Paslanmaz krom malzeme,
  5. Her ebattaki halıyı yıkayabilme,
  6. Ana yıkama bölümü sağa sola hareketle halının her noktasının eşit şekilde yıkanması,
  7. Benzerlerine göre su tasarrufu sağlaması.

Firmamız teknolojiyi yakından takip ederek halı temizliği için gerekli olan tüm ekipmanları bünyesine katmaktadır. Güngören halı yıkama firmaları içinde en iyi yere sahip olmak için her gün kendini yenileyen firmamız bu uğurda da büyük bir başarı elde etmiştir.


Otomatik halı yıkama makinemize ait video.