Yörük Halı Yıkama

Evinizde kullandığınız halıları yıkatmaya karar verdiğinizde mutlaka profesyonel hizmet veren firmaları tercih etmelisiniz. Firmamız halı yıkama konusunda geçmişten gelen tecrübe ile müşterilerine hizmet vermekte ve her türlü halının yıkamasını itinalı olarak gerçekleştirmektedir. Özellikle Yörük halı yıkama konusunda gerekli olan teknolojik makinelere sahip olan firmamız, gerekli olan özveriyi göstererek halınızı yıkamaktadır. Yörük halıların yıkanması işleminde titizlik gerekmektedir. Çünkü halıya zarar verilebilir veya dokusu zarar görebilir. Bundan dolayı firmamız bu tarz halılarınızı özel olarak yıkamaktadır. Ayrıca bu halılar için kaliteli ve özel şampuan seçenekleri kullanmaktadır. Bu sayede halınızın yapısına veya dokusuna herhangi bir zarar gelmemektedir.

Aşağıda yıkanmış Yörük halılarını görebilirsiniz. Halılar kontrol edildikten sonra servise çıkarılacaktır. Güngören halı yıkama firması olarak her kalitedeki halıyı titizlikle yıkıyoruz ve teslim ediyoruz.

Yörük halı yıkama

Yörük halı yıkama işi uzmanlık gerektiren bir iştir. Bundan dolayı bünyemizde uzman bir kadro bulunmaktadır. Ayrıca modern yıkama ünitelerimiz bu tarz halıların yıkanması için idealdir. Yıkama sırasında tüm hijyenik kurallara uyulur. Yörük halıların yıkanması aşamasında desenlerine zarar gelmemektedir. Yıkama işlemi sona erdikten sonra halılar daha canlı ve şık durmaktadır. Evinizde bu farkı yaşayabilecek ve kalite farkını görebileceksiniz. Sizde Yörük halılarınızı bize emanet etmek isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile bağlantı kurabilir ve adres bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Uzman personelimiz adresinize gelerek halınızı sizden özel paketleme yöntemi ile alır ve size bilgi fişi verir. Bu fişten halınızın durumunu sorgulayabilir ve takip edebilirsiniz. Tüm bu hizmetler kurumsal kimlik ile verilmekte ve memnuniyetiniz amaçlanmaktadır.

Yörük halı yıkama
Yörük halı yıkama